Poznaj nas

Skuteczny marketing dla sukcesu Twojej marki

Nasze doświadczenie pokazuje, że dobrze zaplanowane działania marketingowe są kluczowe dla istnienia i rozwoju firm. Jednocześnie wierzymy, że skuteczność marketingu, warunkujący sukces w biznesie, zależy od ludzi, którzy za nim stoją. Dlatego, stworzyliśmy agencję marketingową, której solidnym filarem są właśnie ludzie i ich kompetencje.

 

Kim są założyciele DPPG Marketing?

Dariusz Pilch i Patryk Grzędziński to pomysłowi indywidualiści i odważni pasjonaci marketingu. To dwie zupełnie różne typy osobowości, których cechy charakteru oraz wiedza i kompetencje doskonale się uzupełniają. Z jednej strony entuzjastyczny wizjoner i strateg, lubiący nowe wyzwania, motywujący i zachęcający do działania, z drugiej – spostrzegawczy i dociekliwy analityk stąpający twardo po ziemi, znajdujący rozwiązania dla każdej sytuacji.

DPPG to specjaliści

Nasz zespół tworzy sztab specjalistów z różnych dziedzin: m.in. marketerzy, copywriterzy, graficy, programiści. Nasza wiedza i ponad 18-letnie doświadczenie w marketingu to solidna baza, którą wykorzystujemy, aby pomagać przedsiębiorcom w trudnej walce na rynku. Wszyscy razem pracujemy na sukces naszych klientów, dając z siebie wszystko, co najlepsze.

Dajemy przedsiębiorcom i firmom wsparcie w działaniu

Napędzamy rozwój, wytyczamy kierunki działania i wyznaczamy cele, planujemy działania marketingowe, które przekładają się na realne efekty. Dajemy gotowy plan i narzędzia do osiągnięcia sukcesu.

Pomagamy firmom w wejściu na rynek, w zdobywaniu przewagi rynkowej, przy rebrandingu, a także przy wychodzeniu z kryzysów.

Zapewniamy nieoczywiste i innowacyjne rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi marketingowe, idealnie dopasowane do aktualnych potrzeb każdej marki.

© Sun DPPG Pilch Grzędziński Marketing

Skontaktuj się z nami

Postaramy się odpowiedzieć w najbliższym dniu roboczym.

    * pola obowiązkowe